Lietošanas noteikumi interneta veikalā Bestforkids.lv

Pirms pasūtījuma veikšanas lūdzam iepazīties ar SIA “EMRICH”, reģ. Nr. 41203074785, Jur. adrese Rīga, Upeņu iela 19 - 31, LV-1084, Latvija (turpmāk – Sabiedrība) interneta veikala bestforkids.lv lietošanas noteikumiem.

Distances līgums

1. Tā kā Interneta vietnē piedāvāto preču pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp Pircēju un Interneta vietni tiek slēgts Distances līgums.

2. SIA "EMRICH" ir tiesības jebkurā brīdi mainīt Interneta vietnē cenas, kā arī preču un pakalpojumu piedāvājumu.

3. SIA "EMRICH" patur sev tiesības anulēt pasūtījumu:

- ja ir konstatēta kļūda Interneta vietnē, neprecizitāte cenā vai preces aprakstā, ja Pircējs vēl nav veicis apmaksu par attiecīgu preci

- gadījuma, ja pasūtījums ir veikts ar ļaunprātīgu mērķi vai viltus nolūku.

- ja prece vairāk nav pieejama noliktavā

- ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar Pircēju pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.

4. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzam rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

5. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr.631 „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

 6.  Pasūtot preces www.bestforkids.lv Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma un atgriezt preci. Par lēmumu izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam mūs informēt pirms atteikuma termiņa beigām rakstot uz e-pastu [email protected] 

7.  Pirkumu www.bestforkids.lv interneta veikalā var veikt gan reģistrēti, gan nereģistrēti lietotāji jebkurā diennakts laikā. Veicot pasūtījumu, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies ar šiem noteikumiem un esat ticis informēts par pienākumu veikt samaksu par pasūtītajām precēm. Visi veiktie pasūtījumi tiek apstrādāti 3 darba dienu laikā.

8.  Preču cenas ir norādītas eiro. Preces cenā nav iekļautas piegādes izmaksas. 

9.  Saskaņā ar LR likumdošanu, visām precēm ir 2 (divu) gadu garantija un pārtikas precēm ir noteikts derīgumā termiņš. Garantija ir derīga tikai precēm, kas netiek izmantotas komercdarbības veikšanai.

 10.   Par pasūtīto preci Interneta veikalā www.bestforkids.lv un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties tiešsaistē izmantojot interneta banku Swedbank un ar bankas karti (Mastercard, Visa, Maestro un Visa Electron kartēm EUR valūtā), caur bankas pārskaitījumu un ar skaidru naudu pie saņemšanas.

11. Pasūtītās preces iespējams saņemt piegādes veidā atbilstoši šiem noteikumiem. Ja klients preces neizņem 14 kalendāro dienu laikā, tiek uzskatīts, ka klients ir atkāpies no līguma. Neizmantoto pasūtījumu pirkuma summu nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā, mēs atgriezīsim tajā pašā norēķinu kontā, no kura tika veikta samaksa par pirkumu. Preču piegādes gadījumā jāveic papildus maksa par preču piegādi caur Omnivu  3,5 EUR un Venipak 7 EUR. Omniva un Venipak piegāde tiek nodrošināta tikai Baltijas (LV, LT, EST) teritorijā.

12.  Izvēloties preču piegādi :

 ·     Bezmaksas saņemšana: Rīga, Upeņu iela 19 (Purvciems) - notiek pēc iepriekšējās saskaņošanas pa telefonu vai rakstiski.

·     Piegādes veids: Omniva LV, LT, EST (3,5 EUR) - sūtījumi tiks piegādāti 1-5 (vienas līdz piecu) darba dienu laikā, pēc pasūtījuma apstiprināšanas, un kā apstiprinājumu saņemsiet SMS paziņojumu uz norādīto tālruņa numuru vai paziņojumu uz e-pastu. Sūtījumi tiek izsūtīti tikai pēc pasūtījuma apmaksas. 

·     Piegāde ar kurjeru, veicot pasūtījuma priekšapmaksu: Venipak LV, LT, EST (7 EUR) - sūtījumi tiks piegādāti 2-5 (divu līdz piecu) darba dienu laikā, pēc pasūtīja apstiprināšanas, un kā apstiprinājumu saņemsiet SMS paziņojumu uz norādīto tālruņa numuru vai paziņojumu uz e-pastu. Sūtījumi tiek izsūtīti tikai pēc pasūtījuma apmaksas. 

·     Bezmaksas piegāde Baltijas teritorijā, pirkumiem virs 99 EUR, sūtījumi tiks piegādāti 1-5 (vienas līdz piecu) darba dienu laikā, pēc pasūtījuma apstiprināšanas, un kā apstiprinājumu saņemsiet SMS paziņojumu uz norādīto tālruņa numuru vai paziņojumu uz e-pastu. Sūtījumi tiek izsūtīti tikai pēc pasūtījuma apmaksas. 

13. Gadījumā, ja piegādes brīdī tiek konstatēti iepakojuma bojājumi, saņēmējam nekavējoties jāpārbauda sūtījuma saturs un bojājumu gadījumā jāinformē rakstiski pieteikumu uz [email protected]. Jebkurā gadījumā saņēmējam 1 (vienas) darba dienas laikā jāsazinās ar www.bestforkids.lv un jāinformē par radušos situāciju, sūtot e-pasta vēstuli uz [email protected] norādot maksājuma informāciju.

14. Ja piegādes brīdī iepakojumam nav redzamu bojājumu, taču to izpakojot konstatējat preces bojājumu vai defektu, lūdzam nosūtīt foto ar skaidri saskatāmu bojājumu kā arī problēmas aprakstu. www.bestforkids.lv klientu serviss ar Jums sazināsies 1 (vienas) darba dienas laikā, lai atrisinātu radušos situāciju.

15. Ja patērētājs uzskata, ka prece neatbilst līguma noteikumiem, patērētājam ir likumīgas tiesības sniegt pretenziju normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, sūtot e-pasta vēstuli uz [email protected]

 16. Pēc šo noteikumu 13. un 14. punktā minēto pretenziju un paziņojumu saņemšanas, SIA "EMRICH" izvērtē pamatotību un sniedz atbildi 5 (piecu) darba dienu laikā no attiecīgās pretenzijas vai paziņojuma saņemšanas, nosūtot atbildi uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Atbildē SIA "EMRICH" Jums paziņo par pretenzijas pamatotību un citiem būtiskiem jautājumiem. 

Patērētāja atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".

1. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar bestdorkids.lv  elektroniski [email protected] norādot pasūtījuma numuru un datumu.
2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt un parakstīt atteikuma veidlapu, kura tiks aizsūtīta pēc atteikuma pieprasījuma saņemšanas pievienot pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju un  nosūtīt uz e-pastu [email protected] vai nosūtīt pa pastu SIA “EMRICH” Rīga, Upeņu iela 19 - 31, LV-1084, Latvija;
3. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, - 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no brīža kad prece tika nodota Patērētājam vai trešai personai, kas nav pārvadātājs, bet kuru Patērētājs bija norādījis kā preces saņēmēju.
4. Ja Jūs atteiksieties no pirkuma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no pirkuma.
5. Preces atpakaļnosūtīšanas izmaksas netiek atmaksātas un tās pilnā mērā sedz pircējs.
6. Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos:
- ir atvērts iepakojums precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;
- preču iepakojums ir bijis atvērts un preces izmantotas citos nolūkos nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību.
7. Precei ir jābūt atgrieztai oriģinālā iepakojumā un pircējam jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ pārdevējam (bestforkids.lv). Par preci samaksātā nauda, kā arī piegādes maksa no veikala līdz pircējam, tiks atmaksāta pēc preces atgriešanas, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad bestforkids.lv tiks informēts par Pircēja lēmumu atteikties no pirkuma. Bestforkids.lv patur aiz sevis tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kad preces būs saņemtas atpakaļ vai kad Jūs būsiet iesniegts apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ.

 

Beigu noteikumi

1 Pircēja un Pārdevēja attiecības regulējušie Noteikumi, kā arī Latvijas Republikas tiesību akti.

1.2 Rodoties zaudējumam, vainīgais līgumslēdzējs atlīdzina otram līgumslēdzējam tiešos zaudējumus atbilstoši Latvijas Republikas tiesību aktiem.

1.3 Strīdus risina sarunās. Ja neizdodas vienoties, strīdu risina Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktajākārtībā.

2. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA EMRICH saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.

2.1 Ja esat bestforkids reģistrēts lietotājs, bet kādu iemeslu dēļ vēlaties dzēst savu profilu, lūdzu rakstiet uz [email protected]

0
 . Salidzini.lv logotips Visi Internetveikali un cenas